O MNIE

Magdalena Zielezińska

Ukończyłam szkołę artystyczną, aneks do pracy dyplomowej przygotowałam z rzeźby. Rękodziełem rzeźbą, grafiką warsztatową i projektową zajmuję się od 2002 roku. Warsztaty prowadzę od lat trzech z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi w szkołach, ośrodkach kultury, na festiwalach i w instytucjach niepublicznych. Bazuję głównie na  osobistym  doświadczeniu praktycznym, chętnie uczę się nowych rzeczy na kursach i szkoleniach w zakresie zagadnień zrównoważonego rozwoju, ogrodnictwa permakulturalnego i budownictwa naturalnego, trzeciego sektora.

Mogę śmiało powiedzieć, że myślenie i działania w dziedzinie permakultury zmieniło w moim życiu wiele na +, chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem w tych dziedzinach. GO GREEN:)

Niektóre przebyte kursy i szkolenia:

2014 Kurs

2013 (Okodorf /Niemcy) Prelekcja w społeczności ekologicznej wioski Sieben Linden

2013 (Wolimierz) Kurs Projektowania Permakulturowego w Wolimierzu

2012 (Warszawa-Supraśl) Warsztaty Szkoły  Liderów  Ekologii (150h zajęć praktycznych i teoretycznych) organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia dotyczący ochrony przyrody i środowiska naturalnego poprzez edukację ekologiczną młodzieży.

2011 (Kraków) kurs prowadzony przez Polską Zielona Sieć dla aktywistów , prowadzących akcje informacyjne dot. zagadnienia Sprawiedliwego Handlu w globalnej gospodarce.

2011 Cykl szkoleń w ramach Akademii Lokalnych Liderów organizowany przez Centrum Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Referencje Do tej pory współpracowałam i prowadziłam warsztaty dla:

Fundacji Pożywienie Darem Serca z Warszawy, Fundacji Nasza Ziemia z Warszawy, Forum Odpowiedzialnego biznesu z Warszawy Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych „Slot” z Wrocławia, Ośrodek Teatralny Kana w Szczecinie, MOKSiAL w Szklarskiej Porębie, Institute of Designe w Kielcach, Komitetu Ochrony Zwierząt i Edukacji Ekologicznej „KOZEE” z Torunia , Miejska Instytucja Kulturalna „Dom Muz” w Toruniu, Stowarzyszenie Kreatywnych „BoWarto” ze Słupcy, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Publiczne Gimnazjum w Słupcy, Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ostrowitem, Galerii Sztuki Biskwit w Słupcy, Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

współpraca 3

Wysyłam więcej referencji na życzenie.

ref nasza ziemia  ref dom muzReferencje Magdalena Zielezińska Szklarska PorebaObraz_003

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s